Tri dôvody prečo nikdy nezbohatnete

Tri dôvody prečo budete stále chudobní.

1.,Chodíte do práce,ktorá vás nenapĺňa a nebaví.

Pokiaľ chodíte do práce,len aby ste prežili,uživili rodinu,alebo len tak zo zvyku,tak ste na tom biedne a nikdy nezbohatnete. Nie je na tom nič zlé,ale výmenou času za peniaze  ešte nikdy nikto veľmi nezbohatol.Teda okrem pár špičkových manažérov,ktorých je ale strašne málo. Áno, človek je donútený pracovať len aby bol schopný splácať rôzne zloženky, splátky a častokrát nevidí iné východisko a tak len čaká na dôchodok,dúfajúc,že sa ho možno dožije.

2.,Nedokážete nič ušetriť a neviete sa zbaviť dlhov.

Kto nedokáže ušetriť z mála, nedokáže ušetriť ani vtedy,keď sa jeho príjmy rapídne zvýšia.Každú výplatu by sme si mali odložiť aspoň 10% bokom,teda zaplatiť najprv sebe a až potom všetko ostatné. Na ušetrené peniaze nikdy nesiahame,ale použijeme ich až vtedy,keď ich už budeme mať dostatok a to tak,že ich investujeme.Investícia nám musí prinášať ďalšie peniaze,alebo ich použijeme na pokrytie úveru vo vyššej sume,aby sme sa splátok čo najskôr zbavili.

 

3.,Čakáte na zázrak

anjel2

Ak čakáte na zázrak a robíte stále len to isté s nádejou,že ono sa to raz zmení,asi vás sklamem,ale nezmení,aj keď viem,že zázraky sa občas konajú. Ak chcete zmeniť svoje okolie,musíte sa zmeniť najprv vy sami a to hlavne aj so svojim doterajším myslením.Rozdiely medzi chudobnými a bohatými sa stále prehlbujú,momentálne sú na historickom maxime a zdá sa,že sa budú neustále prehlbovať aj naďalej.Spasenie pre všetkých,ale akosi neprichádza.lebo myslia stále rovnako. Uspejú len tí zodpovední,tí ktorí sa s nadšením konečne rozhýbu a začnú konať,vrhnú sa napríklad na svoj biznis a vytrvajú.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.