Tajomstvo

Tajomstvom k úspechu.

Ak chcete vo svojom doterajšom živote  zmenu, ak chcete do svojho života pritiahnuť niečo pozitívne (finančné prostriedky, zdravie, lásku, prácu,iných ľudí…..), nalaďte sa na vyššiu silu, nalaďte sa pozitívne, aby všetko to po čom túžite mohlo k vám preniknúť. Je logické, že ak myslíte negatívne nemôže k vám prísť pozitívne a naopak. Musíte byť v súlade. A k tomu nám dopomáhajú pocity. Pocity nám ukazujú na akej frekvencii sme naladený. Buď negatívnej, alebo pozitívnej.Tajomstvo už nie je tajomstvom.

Zásady tajomstva:

-mali by ste strašne chcieť (musíte mať túžbu)

-mali by ste veriť (veriť v to,čo si želáte)

-mali by ste za to zaplatiť (napr.formou času stráveným vzdelávaním sa)

Určite poznáte knihu,alebo film The secret od Rhondy Byrne a ak nie doporučujem prečítať.Hovorí sa tam o využívaní zákona príťažlivosti ,že to ,načo myslíme, to aj priťahujeme do svojho života.To ale už dávno nie je tajomstvom. Popísalo sa o ňom strašne veľa prvý raz už dokonca v knihe kníh, v Biblii. Ja osobne sa domnievam,že na tom čosi bude.

The-secret9Vytrvalosť ma privedie k cieľu víťazov. Každá myšlienka niečo spôsobí – je príčinou a každá situácia je niečím spôsobená – je následkom.

 

 

 

Na živote je zvláštna jedna vec.Keď si poviete,že chcete len to najlepšie,môžete to aj dosiahnuť.Naše myšlienky,tvoria našu budúcnosť. Tajomstvo zákona hojnosti hovorí, že nám prináleží akákoľvek hojnosť života. Je to naše duchovné dedičstvo a je nám v každom okamihu k dispozícii. Dôsledkom svojho chybného myslenia a nedostatočnej viery však často vyvolávame obmedzenia svojho vnútorného a vonkajšieho bohatstva, a tým spôsobíme, že máme niečoho nedostatok. Akonáhle ale človek spozná, kto naozaj je a prijme svoje duchovné dedičstvo, prejaví sa v jeho živote zákon hojnosti. Kto tento zákon pochopí v celej šírke, nepozná už žiadny nedostatok. Ježiš povedal:” Kto má, tomu bude dané, aby mal hojnosť. Kto ale nemá, tomu bude aj to málo odobrané.” Znamená to,že musíme veriť v to,čo chceme dosiahnuť.,ale len veriť nestačí.Je potrebné pre to aj niečo urobiť. Život má tendenciu k hojnosti všade a vo všetkom, a keď to spoznáme, túto hojnosť privoláme. Tento poznatok má hodnotu ale iba vtedy, ak z celého svojho života urobíme len jeden jediný prejav “vnútornej hojnosti”. Kto túto “vnútornú hojnosť” nepozná, ten stojí v ceste sám sebe a svojmu úspechu. Bráni tak tomu, aby sa hojnosť života prejavila. Potom nepomôže sebeväčšia námaha, ani pozitívne myslenie a modlitby, lebo život môže vo vonkajšom svete odrážať iba vnútornú skutočnosť. Uvedomte si teda, že ste svojím vnútorným založením bohatí a že máte úspech! Keď budete žiť v tomto poznaní, stanete sa pravým magnetom hojnosti. Všade sú totiž možnosti a cesty. Všetko, čo sa vám prihodí, je šanca, ktorú vám život ponúka, aby cez vás nechal prejaviť hojnosť. Nesmiete sa ale nechať zmiasť vonkajšími okolnosťami. Takéto možnosti existujú aj tam, kde na prvý pohľad nič nie je. I keď vonkajšia realita odporuje vnútorným obrazom hojnosti, i keď sú okolnosti okolo nás viac či menej obtiažne, keď hojnosti pritakáme a schvaľujeme ju, povznesieme sa nad ne a premeníme ich. Všetko pozitívne myslenie a všetka námaha nám na ceste k úspechu ale nebude k ničomu, keď budeme vo vnútri neustále myslieť na obmedzenia a nedostatky. Alebo keď svoje nedostatky budeme ospravedlňovať ako následok “karmických” príčin. Tiež karmu môžeme kedykoľvek zmeniť a nikto nás nenúti, aby sme naďalej boli obeťami svojich nevedomých vzorcov chovania.

Často sa ale necítime byť hodní toho, aby sme skutočne žili v hojnosti. Tento názor spoľahlivo zabráni tomu, aby sa prejavilo to, čo nám život chce ochotne dať. Prijímanie je však len jednou stránkou zákona, druhou je dávanie! Tento postoj by sme nemali opustiť ani vtedy, keď budeme úspešní a budeme žiť v hojnosti. Len tak totiž zostáva prítok hojnosti otvorený. Hojnosť samozrejme neznamená iba to, že budeme mať stále dosť peňazí, aj keď i to k nej náleží a pohŕdanie peniazmi nás od prúdu hojnosti spoľahlivo odstrihne. Kto žije v hojnosti, má neustále všetko, čo práve teraz potrebuje k dokonalému vyjadreniu svojho bytia. To môže byť aj hojnosť lekcií, ktoré nám život ponúka a ktoré sú skvelou šancou k tomu, aby sme sa z nich učili a rástli. Ten kto žije v hojnosti , má skutočne všetko v dostatočnej miere a každý aspekt jeho života je harmonický.Väčšina ľudí chce zarábať viac, ako zarába, ale zárobok sa neriadi podľa požiadavky, ale podľa výkonu. Najskôr prichádza služba, a až potom zárobok. Najskôr sejeme, a až potom žneme. Pokiaľ teda chcem, aby sa blahobyt prejavil aj navonok, musím ho najskôr uskutočniť vo svojom vnútri a to vizualizáciou a vierou.

Zasmejte sa

smailSprievodca safari-parku poučuje návštevníkov: – A keby ste náhodou stretli medveďa, tak vezmite obe ruky plné hovna, hoďte mu ho medzi oči, a kým sa bude medveď utierať, zatiaľ mu zdrhnete. – Ale kde vezmeme toľko hovna? – Nebojte sa, počkajte, až sa objaví medveď.

Zasmejte sa

smailSoutěží Američani a Rusové, kdo má rychlejší ponorky, no a samozřejmě to vyhráli pokrokoví Rusové. Později se kapitán americké ponorky ptá kapitána té ruské: „Proč ta vaše ponorka pluje pořád nahoru dolu nahoru dolu?“ A Rus odpovídá: „To víte, ti naši veslaři se musí taky občas nadechnout!“

 

 

Jedno indické príslovie hovorí -“ Všetko raz dobre dopadne. A ak to tak zatiaľ nevyzerá, ešte nie je koniec.“