Realita

Realita úspechu je iná

Nedostaví sa hneď na začiatku.Často sa stáva,že keď už sa konečne ľudia rozhýbu a začnú niečo robiť, úspech sa nie a nie dostaviť. Zdá sa, akoby nič z ich činnosti nedávalo žiadny zmysel a bola to len úplná strata času. Realita úspechu totiž potrebuje svoj čas a vytrvalosť. Takže realita úspechu je iná než by sme si mysleli. Neustále testuje svojho hráča a dokonca sa mu dokáže neraz vysmiať priamo do očí. Je to preto, aby sa ho pokúsila odradiť a znemožniť. Akoby sa mu pokúšala naznačiť, že to nebude až také jednoduché. Tieto výmysly si ale často krát človek vytvára sám.obchodná pokladňa

Pokladňa úspechu je dostupná pre každého rovnako,ale nič nie je zadarmo.Hovorí sa že zadarmo sú len tie najdrahšie a hlavne nepostrádateľné veci pre človeka.Patria medzi ne zem,vzduch,voda. Samozrejme to vplyvom dnešnej doby už dokonca prestáva pomaly platiť.

Je čoraz ťažšie hľadať úspech?

Myslím,že ani nie.Úspech tu vždy bol a bude.Netreba ho hľadať niekde vo svete,alebo mimo seba.Úspech je v nás samých.Len ho musíme objaviť.

Pokiaľ  jedinec vytrvá a nevzdá sa, úspech sa dostaví. Samozrejme dôležitým úkazom na ceste za úspechom, je aj správny smer. Zbytočne budete siliť niečo, čomu ani sami neveríte a nedôverujete tomu od samého začiatku. V tomto prípade je nutné a to čo najskôr, zmeniť pole pôsobnosti, alebo činnosti. Proste si vybrať iný smer, urobiť zmenu a pokračovať ďalej. Práve preto sa hovorí, že začiatky sú ťažké, ale potom to už ide akosi samo od seba.

 

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.