Na vlne šťastia

Ako sa dostať na vlnu šťastia?

Dôležitým stavom každého človeka je,cítiť sa šťastne.Šťastie je stav v ktorom sa cítime príjemne a zdá sa nám,že nám všetko vychádza.Máme pocit,akoby sa spojili všetky sily vesmíru, pomáhal nám celý svet a všetko sa nám darilo.

Čo teda môže ovplyvniť náš pocit šťastia?

Šťastie musíme hľadať v prvom rade v stave našej mysle.Neuveriteľný vplyv má aj vnímanie vonkajších okolností,teda náš uhol pohľadu na všetky udalosti,ktoré nás sprevádzajú,každý deň,počas nášho pobytu v tomto živote.Sústredeným vnímaním týchto pocitov sa dokážeme dlhodobejšie dostať  do stavu šťastia a pohybovať sa na vlne úspechu.

mapa oblohyVesmír je v neustálom pohybe.Všetko je v nekonečnej premene.Celý svet je ale vlastne založený na princípe šťastia.Je šťastím,že žijeme na planéte,ktorú sme si ešte ani my ľudia a ani vplyv vesmíru,zatiaľ nedokázali zničiť.Je vlastne šťastím,že sme sa narodili.Prečo teda nepokračovať a nevyužiť toto šťastie v náš prospech.Dalo by sa to nazvať aj tou oprášenou frázou:“Byť v správnom čase,na správnom mieste.“Nemusí to však všetko byť len o náhode.

Poďme sa teda naladiť na vlnu šťastia a využiť príležitosť,ktorá nám bola ponúknutá.Začnime proste tým,že sa budeme cítiť šťastne. Precíťme naplno každú maličkosť,ktorá sa nám podarí a uchovávajme si v sebe tento stav čo najdlhšie.Ten,kto dokáže odhaliť v sebe tento neuveriteľný pocit,začne zažívať zázraky.Dostane sa na prirodzenú vlnu šťastia,ktorá ho posunie tým svojim správnym smerom.

 

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.